Hizmetlerimiz

– 40 yılı aşan tecrübemiz ile sunduğumuz hizmetler

Hizmetlerimiz

Mustafaoğlu İnşaat olarak sunduğumuz hizmetler ile yapılarınıza değer katıyoruz.

Kentsel Dönüşüm

Sağlıklı ve güvenli kullanım imkânı olmayan yapı ve alanların ıslah edilme işlemi kentsel dönüşüm olarak adlandırılmaktadır. Bu işlem sayesinde gerek altyapı gerek zemin anlamında güvenilir olmayan yerler daha sağlıklı birer alana dönüştürülmektedir.

Deprem Risk Raporu sonucuna göre deprem riskli, hasarlı, ekonomik ömrünü tamamlamış binalarınızı Kentsel Dönüşüm Kanunu ile kendi insiyatif ve talebiniz doğrultusunda Mustafaoğlu İnşaat ve Mimarlık’a başvuruda bulunup aileniz ve kendiniz daha güvenli bir hayatı için ilk adımı atabilirisiniz.

Mimarlık

Mimari proje ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Bugüne kadar bitirilen projelerde, kalite ve mühendislik değerleri ön planda tutularak zamanında tamamlanmaları sağlanmıştır.

Tasarım, üç boyutlu modelleme ve proje yönetimi konularında da hizmet veren firmamız, gerçekleştirdiği birçok projede, tasarım dahil olmak üzere anahtar teslim hizmet sunmuştur.

Müşteri odaklı çalışma yapısıyla, ihtiyaçların doğru algılanıp en iyi çözümlerin üretildiği mimari proje tasarımları ve dekorasyon işlerinde uzmanlaşmıştır.

Müteahhitlik

Anahtar teslimi kaba inşaat ve kat karşılığı konut ve Kentsel dönüşüm hizmetleri vermekteyiz. Kuruluşundan itibaren konut projelerinden üretim tesislerine kadar uzanan farklı inşaat dallarından edindiği tecrübe ile geniş sektörel birikime sahiptir.

İnşaat Taahhüt

Mimari ve inşaata dair tüm işlerde elektrik ve mekanik de dahil olmak üzere taahhüt işlerinin tamamını kapsamaktadır.